.

.
Türkiye'de SANSÜR var: Internet Archive'a yüklü programların kayıtlarını dinlemek ve indirmek için DNS ayarlarınızı değiştiriniz, örneğin: DNS Advantage 156.154.70.1 / 156.154.71.1

30 Aralık 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 346
























01 - Cos/Mes - from other space
02 - Lukid - a smart girl
03 - Symptoms
04 - Jang Bang - passport control
05 - Talking Heads - burning down the house
06 - Cos/Mes - i bizan
07 - Laurie Anderson - only an expert
08 - Ozo - anambra
09 - Rebolledo and Daniel Maloso - colt seavers
10 - Map of Africa - black skin eyed boys
11 - Art Deparment - without u

23 Aralık 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 345































01-Supersilent  - 10.8
02-Nicholas Lens - Orrori dell'Amore
03-Liars - Scissor
04-Supersilent - 10.6
05-Ozo - Bells of Anambra
06-Nicholas Lens - La Generosita della Vita
07-Roman Fluegel - Sunny Side Up             
08-Nicholas Lens - Ioppiter Olympum
09-Rebolledo & Daniel Maloso - Colt Seavers
10-Giorgio Moroder - Tears
11-Jesus Loves You - Generations Of Love (Land Of Oz 12 Mix)

16 Aralık 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 344






















1-Carlos Santana and Alice Coltrane-Bliss; The Eternal Now
2-Rain Tree Crow-Big Wheels In Shanty Town
3-Rain Tree Crow-Every Colour You Are
4-Plastikman-Logical Nonsense
5-Prosumer and Murat Tepeli-Serenity (Soundstreams Dusty Machine mix)
6-Sofia Gubaidulina-The Canticle of The Sun
7-Tricky-Christiansands
8-Ran Slavin-Jericho 6 am
9-Philip Glass-Prophecies
10-Dj Vadim and Saraj Jones-Your Rev

9 Aralık 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 343






















01-Aera - Flowers On Fire
02-Ali Perret -Şalterego/demo
03-William S. Burroughs - Naked Lunch Excerpts / Dinner Conversation
04-Shannon Wright - Merciful Secret Blood Of A Noble Man
05-Balanescu Quartet - Robots
06-David Bowie/Brian Eno - Subterraneans
07-Shannon Wright - Under The Luminaries
08-David Bowie - Ashes to Ashes

2 Aralık 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 342



























01 - Fantastic Plastic Machine - days and days
02 - Ultralyd - lahtuma
03 - Jenny Hval - golden locks  
04 - Caribou - odessa
05 - Arthur H.- la chanson d'erik satie
06 - Diamanda Galas - supplica a mia madre
07 - J.Peter Schwalm - like pictures (feat. laurie anderson)
08 - Maja Ratkje - breathe      
09 - Zazou & Bikaye - nostalgie
10 - Talking Heads - once in a lifetime

25 Kasım 2010 Perşembe

PROGRAM NO:341


Akrep gibisin kardeşim,
korkak bir karanlık içindesin akrep gibi.
Serçe gibisin kardeşim,
serçenin telaşı içindesin.
Midye gibisin kardeşim,
midye gibi kapalı, rahat.
Ve sönmüş bir yanardağ ağzı gibi korkunçsun, kardeşim.
Bir değil,
beş değil,
yüz milyonlarlasın maalesef.
Koyun gibisin kardeşim,
gocuklu celep kaldırınca sopasını
sürüye katılıverirsin hemen
ve âdeta mağrur, koşarsın salhaneye.
Dünyanın en tuhaf mahlukusun yani,
hani şu derya içre olup
deryayı bilmiyen balıktan da tuhaf.
Ve bu dünyada, bu zulüm
senin sayende.
Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eğer
ve hâlâ şarabımızı vermek için üzüm gibi eziliyorsak
kabahat senin,
— demeğe de dilim varmıyor ama —
kabahatın çoğu senin, canım kardeşim!




01 - Map of Africa - black skin blue eyed boys
02 - Madeline Peyroux - between the bars
03 - Yves Montand/Nazim Hikmet -mon frère
04 - Nico - my funny valentine
05 - Shannon Wright - violent colors
06 - Meret Becker - geistgestort
07 - Tomas Dvorak - the elevator end
08 - Cos/mes - gozmezland
09 - Zazou & Bikaye - lamuka
10 - Hazavuzu - eskiyeni)
11 - Oliver Hacke - Untitled
12 - Squarepusher - welcome to europa

18 Kasım 2010 Perşembe

PROGRAM NO:340





01 - Space System - petik
02 - Caribou - found out
03 - Lukid - wonder years
04 - Arvo Part - litany (Bilge'ye...)
05 - Sema & Henning Schmiedt - cun sana gonlum dustu
06 - Miles Davis - autumn leaves
07 - Anika - yang yang
08 - Soul Center - Shum(ichi)(Vladimir Mayakovsky)

11 Kasım 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 339
























01-La Secondaire-Holger Czukay
02-Two Soldiers-David Byrne
03-The Red House-David Byrne
04-Eggs In A Briar Patch-David Byrne
05-Ghost Writer-Alexandre Desplat
06-Return to Forever-Chick Corea
07-From the Beginnig-E L and P
08-On the Odd Again-Schleimer K
09-Eyen-Plaid
10-Run Through The Light-Yes
11-This Must Be There-Talking Heads
12-Goodmorning Story-Holger Czukay

4 Kasım 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 338















































01-Agitation Free - Haunted Island

(Dreamland - by Edgar Allan Poe)
'By a route obscure and lonely,

Haunted by ill angels only,
Where an Eidolon, named NIGHT,
On a black throne reigns upright,
I have reached these lands but newly
From an ultimate dim Thule-
From a wild clime that lieth, sublime,
Out of SPACE- out of TIME.'


02-Jan Bang - The Midwife's Dilemma
03-Punkt - Body Language
04-Jan Bang - Taking Life
05-Yes - Heart of The Sunshine
06-Jan Bang - Heidegger's Silence
07-Morten Harket with Jan Bang - Frozen Feelings
08-Arcadian (remixed by Mogwai) - link
09-Jan Bang - Abdication And Coronation
10-Jan Bang - Passport Control

28 Ekim 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 337






















01- The Mystery of Twilight part 1 - Jah Wobble
02- The Mystery of Twilight part 2 - Jah Wobble
03- Trauma - David Sylvian
05- World Citizen (I Won't Be Disappointed) - David Sylvian
06- Yıllar Yıllar - Chicken Brothers vs Cüneeyt Arkın (Elın)

21 Ekim 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 336























01 - Exotigue
02 - Jimi Tenor - music for mallet
03 - stream
04 - Oiling_boiling
05 - Matmos - rainbow flag
06 - Ciobane - the mooch
07 - H.Czukay - fragrance
08 - Emperor Machine - you clapper
09 - Prince - controversy
10 - Holger Hiller - das Feuer
11- The Time and Space Machine - through

14 Ekim 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 335
















1-One-Karate
2-Supreme Balloon-Matmos
3-Count Souvenirs-Junior Boys
4-Minimatics-Xela vs Aeiou
5-Mmmh-Melanie Gabriel
6-Cuerpo Celeste-Murkof
7-How I Missed You-Matematics and Clatterbox

30 Eylül 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 333


























1- New Model Army - white coats
2 -Johnny Cash - personal jesus
3-The Tiger Lillies - hymn
4-Thomas Leer & Robert Rental - monochrome days
5 -Thomas Brinkmann - words
6 - Nina Simone - wild is the wind
7 - Charlotte Gainsbourg - lemon Incest
8 - Ming - la ballade de johnny guitar
9 - Charlie - spacer woman
10-Vadim vs Sycophants - vertical theory
11-David Sylvian - 2 am wakeup call

16 Eylül 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 331

















1 - Ekinfil - 4_4
2 - Gaipten Sesler -live performance
3 - E. Ehlers & S. Meissner & T. Willems - endless house
4 - Curd Duca - bass feuerzauber
5 - Curd Duca - echo bridal chorus
6 - Terre Riley - a rainbow in curved air
7 - Curd Duca - country
8 - Moonsong
9 - Tabu
10 - Stanislav Kreitchi - Intermezzo
11 - Oleg Buloshkin - Sacrament

9 Eylül 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 330

























1-Dare ---Fat Boy Slim (Gorillaz)
2-Are you of the body?---Daniel Higgs
3-9.2---Supersilent
4-Physical---Goldfrapp
5-Battered---Labradford
6-Bodies in motion---Laurie Anderson
7-Golden hours---Brian Eno
8-Superstition---Quincy Jones

2 Eylül 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 329

























1-Est-ce que tu m'aimes- Arthur H
2-The Gift-Mark Hollis
3-A Wanderer's Song-Kim Doo Soo
4-The Photographer-Philih Glass
5-Guerrero-Rebolledo
6-Mystery -Ginger Pig
7-Starless-King Crimson
8-Poem-Jim Morrison

26 Ağustos 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 328























01-Stalker   -Radios Et Announceurs
02-Dikiy Muzhchina   -Leningrad
03-Terre Thaemlitz  - Hovering Glows
04-Nold   -Phonophani
05-Libertango   -Astor Piazzolla
06-Chad F. The Tick And Sax Mix   -B. Fleischmann
07-Roses In the Snow   -Nico
08-Empty Hands Mirrored Softly   -Stian Westerhus
09-Midrange   - Labradford
10-Black River (Ft. Mark Lanegan)   -Bomb the Bass
11-Uranium   -Moving Ninja
12-Tainted Love   -Coil

19 Ağustos 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 327































01 - Grace Jones - warm leatherette
02 - Golden Palominos - clean plate
03 - David Byrne - asuka
04 - Jah Wobble - songs of innocence
05 - King Crimson - on air radio inner garden
06 - Can - vitamin c (u.n.k.l.e. mix)
07 - E.s.g. - moody (space out)
08 - Denum - eloim

12 Ağustos 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 326






























01-Pre-Menstrual Music For Merry- Nurse With Wound / Current 93 / Coil
02-Atlas Air- Massive Attack (feat. Robert Del Naja)
03-Fine Mouche- Khan (feat. Brigitte Fontaine)
04-Amethyst Deceivers- Coil
05-Chaostrophy- Current 93 / Coil
06-Are You Shivering- Coil
07-Hours- Ekin Fil
08-World Without End- Laurie Anderson
09-Music On The Air- Holger Czukay
10-Major Tom- Spacelady
11-Space Oddity- David Bowie

5 Ağustos 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 325































01 - Mick Karn & David Sylvian - buoy
02 - Micachu - just in case
03 - Billy Cobham - stratus
04 - Guy Klucevsek - any day, for
05 - Thomas Brinkmann - birth & death
06 - Einsturzende Neubauten - youme & meyou
07 - Dani Siciliano - come as u are
08 - Actress - again the add.
09 - Cos/Mes - i bizan

29 Temmuz 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 324






















01 - Talk Talk - dum dum girl
02 - Anne Clark - athens
03 - King Crimson - moonchild
04 - Hansk Ek & The Nau Ensemble - the eternal Variations on Joy Division
05 - Vincent Gallo - lonely boy
06 - Ø - cesium
07 - Elbow - independent woman
08 - Current 93 - all the pretty little horses
09 - Greetje Bijma Kwintet - fur dich
10 - Gang Gang Dance - house jam
11 - David Sylvian - nostalgia
12 - Henry Purcell - o solitude (Alfred Deller )
13 - Coil - the dreamer is still asleep

22 Temmuz 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 323



















01 -Death in June / Body Rice - Untouchable
02 -Ulver - Blinded By Blood
03 -Ennca / Steve Beresford - Traditional
04 -Biosphere - Alania-l'eglise (biosphere trekking mix)
05 -Body Rice -The man who laughs
06 -Bj cole - Gnossienne no 3
07- Future Chaos - Bomb the bass-smog (ft. Paul Conboy)
08- Black Sun Productions - Chemism
09- Body Rice / Death in June - Never
10- Black Sun Productions - The impossibility of silence
11- Chava Alberstein & The Klezmatics - Kh'vel oyston di Shikh

15 Temmuz 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 322

























01 - Sanity Plexus - top
02 - Bauhaus - departure
03 - Klaus Nomi - nomi chant
04 - Arve Henriksen (feat.D Sylvian) - thermal
05 - Alice Coltrane - othnedaruth
06 - Egisto Macchi - voix
07 - David Sylvian - when monday comes around
08 - Klaus Nomi - from beyond
09 - The Devil Anvil - shisheler
10 - Aksak Maboul - ciobone
11 - Klaus Nomi - total Eclipse
12 - Pedestrians - commuter fantasy
13 - Ibakusha - chlorophylle rouge
14 - Anno
15 - Mika Vaiono - beyond the radiators
16 - Qu - party people clapp

8 Temmuz 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 321



























1-Grace Jones-Devil In My Life
2-Biosphere/front line assembly-Biosystems-circuitry
3-Anouar Brahem-The lover of Beirut
4-Jacques Coursil-Minimal Brass. 2. Second Fanfare
5-Igor Wakhevitch-Materia Prima
6-E L and P-C'est La Vie
7-Matias Aguayo-Rollerskate (Radio Edit)
8-CosMes-I Bizan
9-Grace Jones-Corporate Cannibal (The Bug Mix)

1 Temmuz 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 320
























1-Edgar Allan Poe / Diamanda Galás -The Black Cat
2- John Surman - Kernow
3-Aanee Oia - My District
4-Winston Tong and Tuxedomoon - The Stranger
5-The_Whitest Boy Alive - High On The Heels
6- The Drutti Column - LFO Mod
7- Karsh Kale - Home
8 -Leohard Cohen - Famous Blue Raincoat
9- Stanya - Timar
10-Tuxedomoon - Victims Of The Dance
11-Shriekback -The Shining Path
12-Shriekback -The Reptiles and I

24 Haziran 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 319






























01 - Asha Puthli - right down here
02 - Shriekback - this big hush (oil and gold 1985)
03 - Angela Mc Cluskey - lady grinning soul
04 - David Bowie - lady grinning soul
05 - Nao - labial
06 - Bill Laswell - kingdom come (hear no evil 1988)
07 - Sam Karpienia - les voyageurs
08 - Dj Koze - blume der nacht

10 Haziran 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 317


















01 - 23 Skidoo - ethics
02 - Anouar Brahem - the astounding eyes of rita
03 - John Surman - edges of illusion
04 - Eumir Deodato - also sprach zarathustra
05 - Seppuku - another dark age
06 - Trevor Dunn - isabelle
07 - Jimi Tenor - six pianos
08 - Brassica - thank you mr. francis

3 Haziran 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 316






























1-Atom Heart- Schnittstelle-Sonnenstudio
2-Candan Canana_avaz mesnevi- Scaramouch
3-Cantus In Memory of Benjamin Britten- Arvo Part
4-De Papel- Mathias Aguayo
5-Black Mustang's Frozen Moon Jam- Chilled by Nature
6-Slow Spines- Chris Clark
7-Space Oddity- Hermanos Calatrava
8-Wraiths and strays- Coil
9-Gershom Is Schocked- Jewilia Eisenberg
10-Medieval Dance-David Darling
11-C Black R-Thomas Brinkmann

27 Mayıs 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 315























01 - Shellac - Pull the cup
02 - Philip glass- Echorus ( Edna michell /Allen Ginsberg)
03 - Anne Clark - Mundesley beach
04 - Behcet Bey- Rah
05 - Betty Olivero- Achot Ketana (Edna Michell)
06 - Scott Walker - Get looser
07 - Ruth - Roman photo
08 - Invisible Conga People - Weird pains
09 - Squadra Blanco - Night of the illuminati

20 Mayıs 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 314





























01-Time- David Bowie
02-Psiche- Paolo Conte
03-Velocità Silensio- Paolo Conte
04-En dag i mai -Lindstrom & Prins Thomas
05-Turbulent-Sussan Deyhim
06-Deuxieme stance -Soeur Marie Keyrouz (Byzantine Chant)
07-Falange dos tambore-Robertinho Silva
08-Hallogallo-Neu!
09-Summerheat-Au Verbs
10-Trio elegiaque No. 2 in D minor, Op. 9 Beaux Arts Trio Rachmaninof
11-Algae & Fungai-Biosphere.Fennesz.Hazard
12-Golden Hours-Brian Eno

13 Mayıs 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 313






















1--Nathasha Atlas--Leys nat arak
2--The Banquet
3--Alice Coltrane--Journey in Satchdananda
4--New Order--Truth
5--Plastikman--Pakard
6--The Shroud--The passion of lovers
7--David Sylvian and Jon Hassell--Backwaters
8--The Spell--Johny remember me
9--İsolee--Keep on dancin'

22 Nisan 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 310
















01-Nuclear War- Sun-Ra
02-Che- Acit Trippin (Ali perret)
03-Seven- Free Key trio (Ali Perret)
04-Free Cell Block F,t'is Nazi USA- Mingus Trippin (Ali Perret)
05-Kaka;Phonia- Schalterego (Ali Perret)

15 Nisan 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 309


























01 - T.b.a. - tuesd
02 - Micachu - vulture
03 - Powerfield - steady state
04 - Chief Baonoko and His Budu Men - yando
05 - Low Res - minty
06 - Snd - 02
07 - Yura Yura Teikoku - grapefruit choudai
08 - The Isolationist - a word from our sponsor
09 - Duo
10 - Unit -ring worm
11 - Biblo - specific
12 - Ilhan Mimaroglu - prelude
13 - Scott Walker - Cossaks are
14 - Black sun productions - alist of wishes
15 - Tusia Breidze - stay on watch
16 - Daniel Figgis - alison creaking

8 Nisan 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 308


01 - Jose Alfanzo - era um redondo
02 - Ali Perret - Neyzen tevfik
03 - Norman Yamada - three
04 - Die Doraus Und Dia marinas - fred vom jupiter
05 - Mick Karn - trust me
06 - Charlotte Gainsbourg - irm
07 - Liquid Liquid - cavern
08 - Diamanda Galas - you must be certain of the devil
09 - Of the Body Prone - owls
10 - Kazuki Tomokawa - dessan
11 - Ester Brinkmann - machine
12 - Thomas Brinkmann - lucky hands
13 - Ken Nordine - yellow _flesh

1 Nisan 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 307






























01 - Geinoh Yamashirogumi - dark slumber
02 - Andreas Schmidt - Schubert 24.der leirmann
03 - Arvo Part - fratres
04 - Gisburg - sharks
05 - Virgil Moorefield - follow the wrecking ball
06 - Frank London - 25 debt
07 - Xtatika - kut;out in the woods,it's 3 am
08 - Jacques Coursil - first fantare
09 - David Darling - new morning

25 Mart 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 306


01 - Heavy Water - i'd rather be sleep
02 - Safisty
03 - Areski et Brigitte Fontaine - claration de sinitre
04 - Marc Ribot - black trombone
05 - Blondie Redhead - u.f.o.
06 - Demonstraa de um Disco
07 - Beat-A-Max - the caravan
08 - Kraftwerk - morgenspaziergang
09 - Our Man Odessa - sofftransauto
10 - Bermuda
11 - Jimi Tenor - largo (symphony no:2 op.9 antar)
12 - Vampyrettes - boimutanten
13 - Bon voyage
14 - Kreidler - sans soleil
15 - Laika - breather

18 Mart 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 305

































01 - Matmos - les foiles francaises
02 - France - frankenstein
03 - The Time & space Machine - be there
04 - The Box - untitled
05 - Humcrush - steam
06 - Anti Pop Consortium - math
07 - Zamali - you put your hands in the air
08 - Karl Hector & the Malcouns - followed path
09 - Dirty italiano
10 - Whitenoise - love without sound
11 - Diamanda Galas - L'heautonimoroumenos
12 - Holden Zilske - Golden
13 - Nacho Patrol - mind world
14 - Anti Pop Consortium - crab lice
15 - Carlos Peron - et (betty botox edit)

11 Mart 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 304

































01 - Laurie Anderson - blue lagoon
02 - D.N.A. - blondie redhead
03 - Biosphere & Hia - midpoint
04 - Current 93 - black ships ate the sky
05 - Fizzarum - vesat
06 - Marc Ribot - la vida es un sueno
07 - Terre Rilley - celestical valley
08 - Aksak Maboul - saure gurk
09 - Bauhaus - departure
10 - Doves - compulsion (andrew weathrall remix)

4 Mart 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 303

































01 - Nine Icnh Nails - sunspots
02 - Bj Cole - gnossienne no:3
03 - Antena - achilles
04 - Scott walker - the old mans back again
05 - Annada Shankar - sagar (the ocean)
06 - Sin fang Bous - carry me uo smella pine
07 - Aoki Takamusa & Tujiko Noriki - when the night comes
08 - Lotus Plaza - sunday night
09 - Balanescu Quartet - computer love
10 - Eurythmics - paint a rumour

25 Şubat 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 302












heykel: oğuz bozkurt, fotograf: barış önder güler

01 - Andrea Parker - empty words
02 - Jimi Tenor & Tony Allen - against the wall
03 - David Harrow - our little girl
04 - Jan Jelinek - facelift
05 - Schleimer k - hang ups
06 - Iron curtain - first punk wars
07 - Musica Nuda - bocca di rosa
08 - einsturzende Neubauten - the garden (remix alec empire)
09 - Masami Tsuchiya - kafka
10 - Micheal Brook - kuma kunguni
11 - Woolfy vs Projections - return of starlight (invisble conga people remix)
12 - The Cure - gain again

18 Şubat 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 301














1-Burial-ghost_hardware-1real
2-Carl Craig - sandstorms
3-Ooioo - irorun
4-David Torn-such little mirrors
5-Tomasz Stanko sextet - litania
6-Scaramouch-set the control heart of the chaos
7-Scaramouch-chaos never died
8-Am4-streets and rivers
9-Depeche Mode-never let me down again (Aggro Mix)

11 Şubat 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 300





























01 - Big Black - the model
02 - John Zorn and Massada - eitan
03 - Nature and Organisation - wicker man song
04 - Alog - severe punisment and lasting bliss
05 - Metamorphosis - popsong
06 - Metamorphosis - sayanora
07 - Metamorphosis - piknik
08 - Portishead - chase the tear
09 - Spacelady - major tom
10 - Bernard Fevre - pendulum
11 - Reverie Falls on All - 05 35 am live

28 Ocak 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 298












01 - Arto Lindsay - goods are weak
02 - Pere Ubu - the modern dance
03 - Micheal Brook - sina raha
04 - Shellac - mouthpiece
05 - Neil Young - on the beach
06 - Threnody Ensemble - groubs
07 - Joy Division - she's lost control
08 - The Wolfgang Press - cut the tree
09 - Tarwater - dogs and light tents
10 - Trans Am - futureworld

21 Ocak 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 297




















1-The Detroit Experiment - Think Twice
2- Bill Lasvel, Jah Wobble - Subcode
3-Barış Manço - Flower of love (scaramouch edit)
4-Phillip Glass - Dance
5-Blonde Redhead - (I am Taking Out My Eurotrash) I
6-Piano Magic - Son de Mar (part 1)
7-Steindor Andersen & Sigur Ros - A Ferd Til Breidafjardar
8-Sinn Sisamouth, Ros Sereysothea, Pan Ron, Dara Jamchan - Maok Pi Naok
9-Wayne Horvitz - Close To You
10-Plastikman - Pakard
11-Portishead - The Rip

Blog Arşivi