.

.
Türkiye'de SANSÜR var: Internet Archive'a yüklü programların kayıtlarını dinlemek ve indirmek için DNS ayarlarınızı değiştiriniz, örneğin: DNS Advantage 156.154.70.1 / 156.154.71.1

29 Temmuz 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 324






















01 - Talk Talk - dum dum girl
02 - Anne Clark - athens
03 - King Crimson - moonchild
04 - Hansk Ek & The Nau Ensemble - the eternal Variations on Joy Division
05 - Vincent Gallo - lonely boy
06 - Ø - cesium
07 - Elbow - independent woman
08 - Current 93 - all the pretty little horses
09 - Greetje Bijma Kwintet - fur dich
10 - Gang Gang Dance - house jam
11 - David Sylvian - nostalgia
12 - Henry Purcell - o solitude (Alfred Deller )
13 - Coil - the dreamer is still asleep

22 Temmuz 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 323



















01 -Death in June / Body Rice - Untouchable
02 -Ulver - Blinded By Blood
03 -Ennca / Steve Beresford - Traditional
04 -Biosphere - Alania-l'eglise (biosphere trekking mix)
05 -Body Rice -The man who laughs
06 -Bj cole - Gnossienne no 3
07- Future Chaos - Bomb the bass-smog (ft. Paul Conboy)
08- Black Sun Productions - Chemism
09- Body Rice / Death in June - Never
10- Black Sun Productions - The impossibility of silence
11- Chava Alberstein & The Klezmatics - Kh'vel oyston di Shikh

15 Temmuz 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 322

























01 - Sanity Plexus - top
02 - Bauhaus - departure
03 - Klaus Nomi - nomi chant
04 - Arve Henriksen (feat.D Sylvian) - thermal
05 - Alice Coltrane - othnedaruth
06 - Egisto Macchi - voix
07 - David Sylvian - when monday comes around
08 - Klaus Nomi - from beyond
09 - The Devil Anvil - shisheler
10 - Aksak Maboul - ciobone
11 - Klaus Nomi - total Eclipse
12 - Pedestrians - commuter fantasy
13 - Ibakusha - chlorophylle rouge
14 - Anno
15 - Mika Vaiono - beyond the radiators
16 - Qu - party people clapp

8 Temmuz 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 321



























1-Grace Jones-Devil In My Life
2-Biosphere/front line assembly-Biosystems-circuitry
3-Anouar Brahem-The lover of Beirut
4-Jacques Coursil-Minimal Brass. 2. Second Fanfare
5-Igor Wakhevitch-Materia Prima
6-E L and P-C'est La Vie
7-Matias Aguayo-Rollerskate (Radio Edit)
8-CosMes-I Bizan
9-Grace Jones-Corporate Cannibal (The Bug Mix)

1 Temmuz 2010 Perşembe

PROGRAM NO: 320
























1-Edgar Allan Poe / Diamanda Galás -The Black Cat
2- John Surman - Kernow
3-Aanee Oia - My District
4-Winston Tong and Tuxedomoon - The Stranger
5-The_Whitest Boy Alive - High On The Heels
6- The Drutti Column - LFO Mod
7- Karsh Kale - Home
8 -Leohard Cohen - Famous Blue Raincoat
9- Stanya - Timar
10-Tuxedomoon - Victims Of The Dance
11-Shriekback -The Shining Path
12-Shriekback -The Reptiles and I

Blog Arşivi