25 Aralık 2014 Perşembe

PROGRAM No 554





















01 Machinefabriek - Stillness #3 (The Protector, Antarctica)
02 Syd Barrett (Pink Floyd) - Cirrus Minor
03 King Crimson - Book Of Saturday (live)
04 Cem Karaca - Mor Perşembe
05 Alice Coltrane - Going Home
06 Laurie Anderson - Bodies In Motion
07 Khun Narin - Lam Phu Thai 1
08 Alexander Hacke / Danielle De Picciotto - Ballad of the Lonely Fish
09 Cerberus Shoal - Blood Baby
10 Mick Karn - Trust Me (Alibey edit)


18 Aralık 2014 Perşembe

PROGRAM No 553





















01  Jimi Tenor - Traveling Dem Spaceways
02  Ras G - Spaceship On Cruise Control
03  Al Dobson Jr. - Cigar Box
04  Mathon - Terrestre
05  Pit Er Pat - Omen
06  The ​Oxford​ Ambient​ Collectiv - Faithless
07  Wu Jin Lan  - I Love You A Go Go
08  Einstürzende Neubauten - Lament 1
09  Einstürzende Neubauten - The Willy / Nicky Telegrams
10  Einstürzende Neubauten - How Did I Die
11  The ​Oxford​ Ambient ​Collectiv - Faith
12  Twins - No Comfort


11 Aralık 2014 Perşembe

PROGRAM No 552




















01  Clarity - False Impression
02  Fast Forward - Lark's Blood
03  John Heckle 'Laid Away' (Ksoul & MuteOscillator Remix) 
04  Thighpaulsandra - Michel Publicity Window
05  The Gateless Gate - Gaki
06  Dullatron - Connection
07  Telegraphy - Taking Thy Self To Prom Ballad of Singles
08  Thighpaulsandra - Michel 
09  Aquarius Heaven - Universe

4 Aralık 2014 Perşembe

PROGRAM No 551














01  Shaded Explorer - Waterfall Soul
02  Keith Jarrett, Charlie Haden & Paul Motian - Song For Che Guevara (Live 1972, Hamburg)
03  Autechre – VLetrmx21 
04  Nebulo - Fake Cadillac / Desire / Gove Me Live / Bleuettomane / Rush
05  Mogwai - The Lord Is Out Of Control (Nils Frahm Remix)
06  Tujiko Noriko - Land Next To Me

27 Kasım 2014 Perşembe

PROGRAM No 550









01 Loscil - Iona / Sturgeon Bank / En Masse
02 David Sylvian - Come Morning (R.Eno,D.Sylvian)
03 David Torn - Yangchow
04 Roger Eno - Il Libro Dell' Incessante Accordo Con Il Cielo
05 Positive Centre - Old Father Sun Strider
06 Roger Eno - I Giovani Cantori di San Giovanni D'Acri
07 David Sylvian -The Golden Way
08 Bersarin Quartett - Mehr Als Alles Andere
09 Steve Jansen - Indiablue


20 Kasım 2014 Perşembe

PROGRAM No 549















forabandit   P O R T


01  Hans Zimmer - Day One
02  Forabandit - Liman
03  Hans Zimmer - S.T.A.Y.
04  Forabandit - Gardaş
05  Dylan Marlais Thomas - Do Not Go Gentle Into That Good Night
06  Hans Zimmer  - Coward
07  Forabandit - Mum Olduk
08  Forabandit - Tafori
09  Dupain - Live
10  Piereluigi & Alesini (scaremix) - No Man’s Land

13 Kasım 2014 Perşembe

PROGRAM No 548









1 - Comet 67P / Churyumov-Gerasimenko: a Singing Comet
2 - landing site: Agilkia
3 - Vladislav Delay - Vihollinen
4 - Automat - Am Schlachtensee (feat. Blixa Bargeld)
5 - Syndrome & Thisquietarmy - A River That Never Ends
6 - Kronos Quartet - Sim Sholom
7 - Fennesz - Mahler Remixed 2
8 - Kronos Quartet - La Sidounak Sayyada
9 - Scuba Death - Rapture of the Deep


6 Kasım 2014 Perşembe

PROGRAM No 547








01  Mouse On Mars & Oval - Gitto Ski
02  Holly Herndon - Home
03  AnD - The Surface of last Scattering
04  Claude Speeed - Tiger Woods 
05  Automat - Mount Tamalpais (feat. Genesis Breyer P-Orridge)
06  Rachel Grimes - Every Morning, Birds
07  Hailu Mergia and The Walias - Ibakish Tarekigne
08  Harold Budd - Arabesque
09  Nina Hagen - Ufo
10  Punkt - Body Language
11  Colin Stetson - And In Truth
12  Scott Walker + Sunn O))) - Brando
13  Factatum st - Reunion
14  Ciguli - Yapma Bana Numara
15  Mouse On Mars & Atom TM - Key My Brain


30 Ekim 2014 Perşembe

PROGRAM No 546































01 Memotone - Abbots Bromley Horn Dance
02 Deft - Every Single Thing
03 Herbert - It's Only (DJ Koze Mix)
04 Shams Asma  - Comme promis je t'écris une lettre en Arab
05 Delicate Features - Flight over Steppes
06 Dalhous - He Was Human And Belonged With Humans (Regis Version)
07 Lamb - Nobody Else
08 Soap & Skin - Marche funebre (DJ Koze Remix)
09 Caribou - Found Out (DJ Koze Remix)
10 Delicate Features - Orphan Song
11 Shams Asma  - Daye
12 Keaton Henson - La Naissance
13 Ada - Faith (DJ Koze's Grungerwomen Remix)


23 Ekim 2014 Perşembe

PROGRAM No 545





























01 - Polar Inertia - Live
02 - Jessica 93 - Asylum 
03 - Peine Perdue - Pluie De Pleine Lune 
04 - High Functionning Flesh - Self-Management 
05 - Youth Code - For I Am Cursed 
06 - Rachel Grimes - Every Morninig
07 - Cyphr - Repent
08 - Somaticae - Parcurgis 
09 - Marietta - Chewing Your Bones 
10 - Sister Irene O'Conner - Fire


16 Ekim 2014 Perşembe

PROGRAM No 544





























1  Einstürzende Neubauten - Melancholia (sca edit)
2  I Am Kloot - Avenue Of Hope
3  Osman (sca edit)
4  Akira Rabelais - Gymnopedie No 3 (E. Satie)
5  Die Dominas - I Bin A Domina
6  Tr - ölüme Hazır
7  Julee Cruise / Kahn - Say Goodbye
8  Woolfy Vs. Projections - Return Of Starlight (sca edit)


9 Ekim 2014 Perşembe

PROGRAM No 543





























1  The Future Sound Of London - Source of Uncertainty
2  Ancient Astronaut - B2 (dub)
3  Gustav Mahler (Dietrich Fischer-Dieskau) - Wenn dein Mutterlein        
4  Karen Gwyer - Missisissipippi
5  Kiasmos - Thrown
6  An.Rost  - Allt
7  Funeral Fireworks - Waste The Light
8  Andy Stott - Science And Industry


2 Ekim 2014 Perşembe

PROGRAM No 542



















01 Monade - Puni
02 Tricky - I Had A Dream
03 Supersilent - 12.7
04 Nell - Travelling On Kepler Dorsum
05 Nell - Life On Laputa Regio
06 Nell - The Secret Revealed
07 Darkside - Gone Too Soon
08 Arve Henriksen - Cosmic Creation 4
09 Arve Henriksen - Cosmic Creation 8
10 Tricky - Nicotine Love
11 Steve Reich / Alan Pierson & Alarm Will Sound - Radio Rewite: I. Fast
12 Steve Reich / Alan Pierson & Alarm Will Sound - Radio Rewite: V. Fast
13 Talk Talk - Tomorrow Started


25 Eylül 2014 Perşembe

PROGRAM No 541





01- Radio Inferno Uverture
02- Kristin Asbjornsen - I Wish To Weep
03- Tin Hat Trio - Old World
04- Tin Hat Trio - Helium
05- Tin Hat Trio with Tom Waits - Helium (reprise)
06- Butthole Surfers - Kuntz
07- Unkle - Chaos
08- John Lurie - Down By Law (Variety)
09- Redux Orchestra vs. Einstürzende Neubauten - Wüste
10- Andreas Ammer / FM Einheit - Radio Inferno Canto 2, Canto 3, Canto 5
11- Dj Shadow - Mongrel
12- The Residents - The Sandman
13- John Lurie - Tuesday Night in Memphis
14- Joy Division - Heart and Soul
15- Elephant9 - Hymne
16- Tin Hat Trio - Slip
17- Radio Inferno Finale

18 Eylül 2014 Perşembe

PROGRAM No 540






















01  Egisto Macchi - Chambre Anachronique / Forme Planétaire
  John Cage : Art Contemporary
02  John Zorn -  Verlaine (part II la bleue)
  John Cage :  Invade Areas
03  G. B. Pergolesi (The Academy of Ancient Music) - Stabat Mater V : Quis est Homo
04  Einstürzende Neubauten - A Quiet Life video
05  Chris Stein - Right in the Head
06  Hasan Hujairi & May Roosevelt - Improvisation No. 136253892
07  Bibi Tanga - Nzapa A Bata Mo - Yellow Gauze
08  Rachel's - Second Family Portrait
09  Rebolledo - Positivisimo (Feat Raquel Wolff)
10  Bibi Tanga & the Selenitess - It's the Earth That Moves
11 Egisto Macchi - Nébuleuses

11 Eylül 2014 Perşembe

PROGRAM No 539













01 The Future Sound Of London - The Dust Settles / Source of Uncertainty
02 Original Swimming Party - Weeping Song (scaedit)
03 Jon Hassell - Enroute
04 A Winged Victory For The Sullen – Atomos
05 Eivind Aarset - Sign of Seven
06 Nils Frahm - Peter (Clark Remix)
07 Talk Talk - Eden

4 Eylül 2014 Perşembe

PROGRAM No 538











01 Arve Henriksen - Hambopolskavalsen
02 Jenny Hval & Susanna - Running Down
03 David Bowie - Pallas Athena
04 Jan Bang - Iron Balcony  
05 Jan Bang - Singers Ashes 
06 Jan Bang - Tide
07 Jan Bang - Funeral Voyage
08 Jan Bang - The Deep Serene
09 Jan Bang - Melee of Suitcases
10 Jan Bang - Sinking Ship
11 Jan Bang - Lifeboat
12 Machinefabriek - Stillness #5 (Lemair Channel, Antarctica)
13 Nils Petter Molvaer - Anticline
14 Abdou El Omari - Fatine


28 Ağustos 2014 Perşembe

PROGRAM No 537




















01 Machinefabriek - Chinstrap
02 Chinawoman - Lifetime in One Night
03 Jan Bang - Sinking Ship (feature solo Arve Henriksen)
04 Machinefabriek - Stillness #3 (The Protector, Antarctica)
05 Kazuya Matsumoto - Ibukijima
06 Stabilo - Tremor
07 Shimettainu - Bird Were Chirping Together with Dogs Howling
08 Arve Henriksen - Blue Silk
09 Esben and the Witch - The Jungle

21 Ağustos 2014 Perşembe

PROGRAM No 536

01 Heliocentrics+Mulatu Astatke - An Epic Story
02 All Fictive Emasculation - Merciful Procedures
03 Rhythm & Sound - See Mi Yah (mixout by scaramouch)
04 Luc Ferrari - Far West News 1.1
05 Herve Veig - Watergate
06 The Other People Place - Eye Contact
07 Venetian Snares - Your Smiling Face
08 Coil - Angelic Stations

14 Ağustos 2014 Perşembe

PROGRAM No 535


















01  The Kvb – Shadows
02  Ministry – I’m falling 
03  Das Kabinette – The Cabinet
04  Arturas Bumšteinas - Heap Of Language, Malcowa
05  Doğan Doğusel / Hacı Tekbilek - Eklisia Session III
06  Arturas Bumšteinas - Stories From Organ Safari V
07  Krakatau - Kuriere / Riddells Creek

7 Ağustos 2014 Perşembe

PROGRAM No 534














01  Pharoah Sanders - Greeting To Saud
02  Geoffrey Chandler - Celestial Divine 
03  Seesaw - Flap 
04  Alice Damon - Waterfall Winds 
05  Kieran Hebden and Steve Reid - Left Handed, Left Minded 
06  Aphex Twin - Ptolemy 
07  Karen Gwyer - Waukon 
08  Robert Turman - Flux 1 
09  The Boy Lucas - On A Day When I Wake Up 
10  Constance Demby - Om Mani Padme Hum 
11  Philip Glass - Closing 
12  Karl Schaffner - Pacific Moonrise 
13  Charlie Haden / Pat Metheny - Spiritual

31 Temmuz 2014 Perşembe

PROGRAM No 533












1 - Bowery Electric - Lushlife
2 - Jessika Kenney and Eyvind Kang - Kidung
3 - David Toop - Ill-Faced Doll (Aozameta Omozashi Ni Katadorare)
4 - David Toop - Plume, Preceded by Far Off Inside
5 - Jacaszek - Bogurodzica
6 - The Undisputed Truth - Down By The River
7 - Bjørn Torske - Oppi Ura

24 Temmuz 2014 Perşembe

PROGRAM No 532
















01  Wooden Shjips - We Ask You To Ride (scaramouch edit)
02  Swans – In My Garden 
03  Broadcast – Minus One 
04  The Bary Gray Orchestra – The Mysterons Theme
05  African Head Charge – Stoned Age Man 
06  The Roger Tubesound Ensemble – Being Enveloped 
07  Bretschneider / Steinbrüchel – Spektrum 
08  Sandoz – Unity Dub 
09  Electronic Eye – Hey Chief 
10  Scientist – Untitled 
11  Biosphere – When I Leave


17 Temmuz 2014 Perşembe

PROGRAM No 531 "Charlie Haden" special













1  Charlie Haden Liberation Music Orchestra -  Dream Keeper
2  Charlie Haden talks about music
3  Charlie Haden - Bass solo "Lonely Woman"
4  Ornette Coleman, Charlie Haden - Lonely Woman
5  Charlie Haden, Chet Baker - Silence
6  Charlie Haden - First Song
7  Paul Motian, Charlie Haden, Geri Allen - Lonely Woman
8  Charlie Haden & Gonzalo Rubalcaba - Nightfall 
9  Ginger Baker Trio (with Charlie Haden, Bill Frisell) - Live Frankfurt, 1995


10 Temmuz 2014 Perşembe

PROGRAM No 530

01 Edvard Graham Lewis - It's Hard
02 Boards of Canada - Cold Earth
03 Kreidler - Alphabet
04 Mono Junk - Kime
05 Unknown Artist - Open Water (Metrist Version)
06 Stormtrap & Shams Asma - T
07 Lutto Lento - Sirena
08 Nils Frahm - Says
09  BzzzuwfarfewwW - Morninghaze
10 Edvard Graham Lewis - Prism Buzzard

<

3 Temmuz 2014 Perşembe

PROGRAM No 529

01 Arve Henriksen - Poverty and It's Opposite
02 Automat - Mount Tamalpais (feat. Genesis Breyer P-Orridge)
03 Axel Boman - Fantastic Piano
04 Jozef Van Wissem & SQÜRL - The Taste Of Blood (from "Only Lovers Left Alive" soundtrack)
05 Eno & Hyde - Cells & Bells
06 Biblo - Rebound
07 Cassegrain - Hexagon Fifteen
08 Lizzy - Ursprung
09 Edvard Graham Lewis - Where's The Affen?
10 Kreidler - Nino
11 Muluken Mellesse - Tenesh Kelibe Laye

26 Haziran 2014 Perşembe

PROGRAM No 528

01 Guns Of Brixton - Rocky Cat
02 David Sylvian - A Victim of Stars
03 Michał Jacaszek - Kingdom (Les Chênes, Les Bouleaux)
04 Roy Vedas-  Fragments Of Life
05 William S. Burroughs - 'T 'Aint No Sin
06 Arturas Bumsteinas - My Own Private Bayreuth (ext
07 William S. Burroughs - What Keeps Mankind Alive (Kurt Weill)
08 Talking Heads - Heaven
09 Olivier Messiaen - Oraison; Ondas Martenot
10 Revolver - Birds (Joakim Remix)


19 Haziran 2014 Perşembe

PROGRAM No 527

1 - Ground zero - Consume Red
2 - (From the "Ashik Kerib" soundtrack) - Bloodshed
3 - Dj Koze - La Duquesa
4 - Faune - Las Fennas de pels puechs  
5 - Basic House - Canc 
4 - Kolombo - Shape Your Life ft. Vince L (Martin Dawson Remix) 
5 - Deep Chord - Red Lantern III
6 - Nevzat Yalaz ve Vasfi Uçaroğlu Orkestrası - İndim Yarin Bahçesine
7 - Diamond Version - Live Young


12 Haziran 2014 Perşembe

PROGRAM No 526


















1 - Teho Teardo & Blixa Bargeld - The Empty Boat
2 - Caetano Veloso- The Empty Boat (1969)
3 - Plastikman - Exposed
4 - Teho Teardo & Blixa Bargeld - Nirgendheim
5 - Koss - Ancient Train
6 - Roman Flugel - The Sky (According To Sapna)
7 - Peter Murphy - Space Oddity
8 - Alex van Heerden - Nefertiti bar 6 (Martin Schulte remix)
9 - Atom T M - Stop Imperialist Pop


5 Haziran 2014 Perşembe

PROGRAM No 525


















01 - Perc & Einstürzende Neubauten - Liebesdub
02 - Brian Eno & Jon Hassell - Rising Thermal 14° 16' N; 32° 28' E
03 - Tricky - Does It
04 - Pascal Comelade - The Grey Velvet Gentleman
05 - Djivan Gasparyan - Moon Shines At Night (Machinefabriek Version)
06 - Sleep Party People - I See the Moon
07 - Ha-Yang Kim - Threadsuns For String Quartet: III
08 - Brian Eno & Jah Wobble - Spinner
09 - Gaspar Claus - Les printemps d'Antan
10 - Textile Audio - Of Hymn
11 - Harold Budd - Saint's Name Spoken
12 - H. J. Roedelius - South Of
13 - Brian Eno - Markgraph
14 - Jon Hassell - Streetfaxx


29 Mayıs 2014 Perşembe

PROGRAM No 524




















01 - The Penguin Cafe Orchestra - Chartered Flight
02 - The Cure - Holy Hour
03 - Ancient Astronaut - B3
04 - Haroldo de Campos - Circulado de Fulo
05 - Hauschka - Craco
06 - Ambarchi / O'Malley / Dunn  - Sometimes
07 - Morton Subotnick - The Key To Songs (excerpt)
08 - Hauschka - Elizabeth Bay
09 - David Behrman - Interspecies Smalltalk, Part 2 (excerpt)
10 - Forabandit - Gardaş
11 - Body Boys - Monastery


22 Mayıs 2014 Perşembe

PROGRAM No 523


























1 - Bowery Electric - Lushlife
2 - Jessika Kenney and Eyvind Kang - Kidung
3 - David Toop - Ill-Faced Doll (Aozameta Omozashi Ni Katadorare)
4 - David Toop - Plume, Preceded by Far Off Inside
5 - Jacaszek - Bogurodzica
6 - The Undisputed Truth - Down By The River
7 - Bjørn Torske - Oppi Ura


15 Mayıs 2014 Perşembe

PROGRAM No 522

















01 Jacaszek - Piosenka
02 Christian Löffler - All Comes
03 Locust - The Flower Lady
04 Kayhan Kalhor & Ali Bahrami Fard - Where Are You?
05 Johnny Cash - Hurt (Nine Inch Nails cover)
06 Jacaszek - J.H.S.
07 Ryuichi Sakamoto - War & Peace (Aoki Takamasa Remix)
08 Jacaszek - Maj
09 Tricky - A Song For Yukiko
10 Jacaszek - Wiatr
11 Locust - More Like Prayer Than Science
12 Genesis P-Orridge & Astrid Monroe - The Final Puzzle


8 Mayıs 2014 Perşembe

PROGRAM No 521



















Marie Davidson - Je ne t'aime pas
Jacaszek - Rytm To Niesmiertelnosc 
Colleen - Floating On The Clearest Night 
Jacaszek - Rytm To Niesmiertelnosc II 
Arvo Part - Cantus In Memory Of Benjamin Britten 
Biosphere – Spindrift  
Biosphere - Path Leading To The High Grass   
J.S. Bach - Organ Sonata No 4 E-Moll 
Jacaszek - Podmuch 
György Ligeti - Lux Aeterna 
Pawel Szymanski - Lux Aeterna 
Thomas Tallis - Meserere Nostri 
Jacaszek - O Ma Zalosci! 
Murcof – Rostro 
Jacaszek - There Is No Others There Is Only Us 
Karol Szymanowski - Stabat Mater 
Kapela Brodow - Chodzony 
Jacaszek – Lament


1 Mayıs 2014 Perşembe

PROGRAM No 520















1 Mayıs özel programı 
(Özgür Uçkan'a)

01 - Evigt Morker - Epikles
02 - Ruhi Su - Sabahın Bir Sahibi Var
03 - Timur selçuk - 1 Mayıs
04 - Drumcell - Empty (original mix)
05 - Robert Ashley - She Was A Visitor 
06 - Holger Czukay & Rolf Dammers - Boat-Woman-Song
07 - Club Nisei - Wakare No İppon-Sugi
08 - Haruomi Hosono & Tadanori Yokoo – Upper Floor, Moving Triangle 
09 - Faust - Du Weißt Schon 
10 - Runhild Gammelsæter - Evolution 
11 - Mike Kelley - Here I Am 
12 - Terry Fox - The Labyrinth Scored For 11 Different Cats 
13 - Soledad Bravo -  Hasta Siempre
14 - Scaramouch (edit ) Guy Gerber Dixon - No distance Che Guevara


24 Nisan 2014 Perşembe

PROGRAM No 519




















01 Pjusk / Sleep Orchestra - Skdiv
02 Valentina Lisitsa / Michael Nyman - The Heart Asks Pleasure First
03 Scanner - This Is The Dead Land
04 The Alvaret Ensemble - Aaster
05 Eric Holm - Stave
06 Guillaume &amp; The Coutu Dumonts - Walking The Pattern
07 Nils Petter Molvaer - Quiet Corners / Intrusion I
08 The Alvaret Ensemble - Selvatn / Duunt
09 Orkun Tuzel / Koichi Shimizu / Dario Elia - Doğuşkanlar
10 Raime - This Foundry

10 Nisan 2014 Perşembe

PROGRAM No 517






























01 - Vapauteen - An Unbreakable Bubble 
02 - Machine Woman - What did he say to you 
03 - Puce Mary - Success 
04 - John Surman - Mimosa 
05 - Kammerflimmer Kollektief – Thats How The Light Gets In
06 - Van Hai – Dernier Amour (Riperton Remix)
07 - Boards of Canada – Reach For The Dead 
08 - David August – Ingrid
09 - David August – Renata
10 - Madonna – Frozen (David August Reconstruction)
11 - I:Cube – Nuees Ardentes 
12 - Pink Floyd – On The Run
13 - Curtis Mayfield – Little Child Running Wild
14 - Raised On Rock - Peterlicker
15 - Nils Petter Molvaer - End

3 Nisan 2014 Perşembe

PROGRAM No 516



















01-Carlos Santana and Alice Coltrane - Bliss; The Eternal Now
02-Rain Tree Crow - Big Wheels In Shanty Town
03-Rain Tree Crow - Every Colour You Are
04-Plastikman - Logical Nonsense
05-Prosumer and Murat Tepeli - Serenity (Soundstreams Dusty Machine mix)
06-Sofia Gubaidulina - The Canticle of The Sun
07-Tricky - Christiansands
08-Ran Slavin - Jericho 6 am
09-Philip Glass - Prophecies
10-Dj Vadim and Saraj Jones -Your Rev

27 Mart 2014 Perşembe

PROGRAM N0 515




















01 Suaves Figures - Figure 7
02 Can - Dead Pigeon Suite
03 Dariush Dolat-Shahi - Sama
04 Tones on Tail - Lions
05 John Lurie - The Lampposts Are Mine
06 Tuxedomoon - The Waltz
07 This Mortal Coil - Another Day
08 Fatima Al Qadiri - Loading Beijing / Hainan Island
09 Hildur Gudnadóttir - Opaque
10 David Toop - Intro
11 Nat Baldwin - Lifted
12 End

20 Mart 2014 Perşembe

PROGRAM No 514



01 - Bitchin Baja - Live at Glazart
02 - Koji Endo - DOA 2346
03 - Igor Koshkendey - Song Of Oidupah
04 - Giorgio Moroder - Percussiv
05 - Kihirohito feat. Miku Hatsune - Aunt Sally
06 - Spacemarker/John Everall - Untitled
07 - Philus - Anksiolyyti
08 - COH - Baya-Kanm [Where Are You?]
09 - Lucy Monostone - Strange New World
10 - General Magic - Tyrell
11 - Elph vs Coil - We Have Always Been Here
12 - Arvo Pärt - Pari Intervallo

13 Mart 2014 Perşembe

PROGRAM No 513






















uçurtma uçurur Berkin Elvan


01 - A Winged Victory For The Sullen - We Played Some Open Chords
02-  Atom™ - One Atomsecond 
03 - Pete Namlook - 1st Impression 
04 - Atom™ - 3x310v3 
05 - Haruomi Hosono - Air Condition 
06 - Datacide - Data Haiku 
07 - Haruomi Hosono & Tadanori Yokoo: Hum Ghar Sajan 
08 - Oskar Sala - Caprice with Variations 
09 - Pete Namlook - Je Suis Triste Et Seul Ici 
10 - Atom™- Praha Coda


6 Mart 2014 Perşembe

PROGRAM No 512





















01- Yann Tomita - 4'33 Dub
02 - Die Form - Are you before 
03 - Asmus Tietchens - Poanpo question 2 
04 - Carter Tutti - Breathless endings 
05 - Asmus Tietchens – Trümmerköpfe 
06 - Art of noise - opus4 
07 - Robert Ashley - Personal 
08 - Evan Parker - Lower Westside 
09 - Lena Plato - To 9 
10 - Don The Tiger - Quebrantahuesos 
11 - Dariush Dolat-Shahi - Sama 
12 - Jerusalem In My Heart - 3anzah Jarbanah 
13 - James Pants - Polaris 
14 - Phillip Glass - Ik Ook 
15 - Lucrecia Dalt - Edgewise 
16 - Lucho Bermudez - Espíritu Colombiano 
17 - Patsy Cline - Crazy + Dialogues of Opening Night and Laurie Anderson 
18 - Pharoah Sanders - The creator has a master plan 
19 - Pansonic - Virhe 
20 - John Cage - Music for Marcel Duchamp 
21 - John Hassell – Last Night the Moon Came 
22 - Zwischenwelt – Clairvoyant 
23 - Paul Jebanasam – Music For The Church Of St John The Baptist: II

27 Şubat 2014 Perşembe

PROGRAM No 511



















1 Angelo Badalamenti - Twin Peaks
2 Jordi Savall - Sonnerie De St Genevive Du Mont
3 Kangding Ray - Serendipity March / Son
4 Gustavo Santaolalla - Shake Rattle And Roll
5 Coil - Sex With Sun Ra
6 Autechre - Rsdio
7 Chinawoman - Let's Part in Style


20 Şubat 2014 Perşembe

PROGRAM No 510




















01 - Juliie Crusse - Flothing Into The Night
02 - The Church - Under The Milky Way
03 - The Klf - The White Room
04 - Arthull Russel - Keeping Up
05 - The Black Sun Project - Brothel Tango
06 - Coil - All the Pretty Little Horses (trad. appalachian folk song)
07 - Sieg Uber Die Sonne - Hamlet Machine mix
08 - Thomas Brinkmann - Souls
09 - Ekinfil - Undo
10 - Akira Rebelais- 1390 Glower Conf. Ii. 20
11 - Dani Sicillianos - All Thee Above 
12 - Chinawoman - Show Me The Face

13 Şubat 2014 Perşembe

PROGRAM No 509


















01 Tuxedomoon - East / Jinx 
02 Robert Wyatt - Shipbuilding
03 A Broken Consort - Something Fell
04 Joy Division - Atmosphere
05 White Rainbow - For Terry
06 Tricky feat. Francesca Belmonte - Nothing's Changed
07 Joy Division - New Dawn Fades
08 Morphology - Origins Of Life
09 Turkish Delight - Saburie
10 Steve Harley & Cockney Rebel - Understand


6 Şubat 2014 Perşembe

PROGRAM No 508





















Michel Foucault

01 Kiasmos - Thrown
02 Chinawoman - What Was Said
03 B. Fleischmann - Nico
      Michel Foucault - A propos de l'Histoire de la folie
04 Atom - Ich Bin Meine Maschine 
05 Burning Bright - Stardust
06 Nils Frahm - Hammers
07 Kirk Pearson and Julian Korzeniowsky - Tango Mécanique
08 Rod Hamilton - Ruby
09 Nils Frahm & Anne Müller - 7 Fingers
10 Erobique - Arthur Russel
11 Kiasmos – Looped

30 Ocak 2014 Perşembe

PROGRAM No 507































01 Chris Watson - El Divisadero
02 Ebo Taylor - African Woman
03 Chris Watson - Veracruz
04 El Perro Del Mar - How Did We Forget
05 Univers Zero - La Mort de Sophocle (Sophocle's Death)
06 Black Sun Productions - A List Of Wishes (By Coil)
07 Ebo Taylor - Barrima
08 Ebo Taylor - Love And Death
09 Vis-A-Vis - Obi Agye Me Dofo
10 Brincando de Deus - Zero Stress
11 Encre - Galant(es)

23 Ocak 2014 Perşembe

PROGRAM No 506


























1  Neue Frankfurter Elektronik Schule - Air Liquide
2  Cem Güney - Water / Nature
3  David Bowie (Hello Steve Reich Mix by James Murphy) - Love Is Lost
4  Esmerine - Lost River Blues I
5  Radiohead (Scaramouch edit) - Everything In Its Right Place (actually not !)
6  Vio / Mire - Dogs I
7  Scaramouch - Kontakion Eotinala (a song from ancient İstanbul)

Blog Arşivi